Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mistrovství Čech - Frýdlant v Č.

8. 3. 2009

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1

7.Mistrovství Čech v silovém trojboji - Frýdlant v č. 7.3.2009

um příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body

***Ženy***

do 52,0 kg

1. Hyblerová Kateřina/91 50,4 TJ Sokol Nymburk 52,5 35,0 82,5 170,0 217,07

do 60,0 kg

1. Ličková Petra/80 58,5 SKP Sport Děčín 130,0 75,0 130,0 335,0 380,93

do 67,5 kg

1. Szmigielová Jana/85 66,7 Sokol Domažlice 130,0 80,0 140,0 350,0 360,30

2. Šmejkalová Denisa/83 67,3 TJ AŠ Mladá Boleslav 110,0 50,0 142,5 302,5 309,40

do 75,0 kg

1. Krčmářová Alena/75 68,1 TJ AŠ Mladá Boleslav 120,0 65,0 125,0 310,0 314,40

nad 90,0 kg

1. Faltová Markéta/81 102,0 Sporting APIS Praha 125,0 65,0 125,0 315,0 260,79

***Muži ***

do 60,0 kg

1. Šaláta Ondřej/80 58,6 TJ Spartak Pelhřimov 157,5 82,5 165,0 405,0 353,04

do 67,5 kg

1. Oleniuk Jurij/88 66,1 TJ Slovan Frýdlant v Č. 160,0 115,0 182,5 457,5 358,77

do 75,0 kg

1. Rösler Marcel/76 74,7 TJ Slovan Frýdlant v Č. 200,0 170,0 230,0 600,0 428,76

2. Dolejš Martin/70 73,8 TJ Sokol Vejprnice 140,0 150,0 190,0 480,0 345,94

do 82,5 kg

1. Švarcbach Dušan/75 81,8 KST TOTZI Klášterec n.O 260,0 162,5 277,5 700,0 471,38

2. Medek Vladimír/64 82,2 TJ Spartak Rokytnice 260,0 160,0 255,0 675,0 453,20

3. Jasovský Dušan/72 80,6 SKP Sport Děčín 215,0 155,0 242,5 612,5 416,19

4. Tuháček Zdeněk/86 78,4 TJ Kaučuk Kralupy 210,0 165,0 230,0 605,0 418,41

5. Kopal Radim/74 81,8 SKST Litvínov 212,5 170,0 212,5 595,0 400,67

_. Polák Ondřej/89 78,7 TJ Autobrzdy Jablonec 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00

do 90 kg

1. Šťastný Martin/73 88,4 Sporting APIS Praha 240,0 187,5 270,0 697,5 449,47

2. Válek Karel/80 87,8 SK MP Děčín 260,0 182,5 250,0 692,5 447,84

3. Hažva Martin/77 88,6 KST Holohlavy 257,5 147,5 270,0 675,0 434,43

4. Krákora Petr/73 88,5 TJ Banik Dobřany 230,0 142,5 245,0 617,5 397,67

5. Tůma Roman/71 87,3 Sporting APIS Praha 220,0 125,0 250,0 600,0 389,22

do 100,0 kg

1. Sršeň Jaromír/74 95,1 TJ Sokol Nymburk 280,0 200,0 280,0 760,0 472,49

2. Brabec Martin/75 98,8 Sporting APIS Praha 250,0 160,0 265,0 675,0 412,83

3. Stříska František/71 99,4 TJ Sokol Nymburk 255,0 160,0 245,0 660,0 402,67

4. Michálek Jiří/73 100,0 TJ Autobrzdy Jablonec 220,0 175,0 242,5 637,5 387,79

do 110 kg

1. Krejča Zbyněk/74 109,2 TJ Sokol Nymburk 300,0 257,5 292,5 850,0 509,83

2. Balvín Stanislav/86 106,8 TJ Slovan Frýdlant v Č. 290,0 210,0 315,0 815,0 484,19

3. Břinčil Tomáš/77 110,0 TJ Sokol Nymburk 262,5 190,0 275,0 727,5 428,13

4. Svoboda Roman/73 105,8 TJ Spartak Pelhřimov 240,0 205,0 267,5 712,5 424,65

5. Schmid Petr/84 100,5 TJ Sokol Vršovice 240,0 192,5 250,0 682,5 414,55

6. Zvrtek Marian/76 101,5 TJ Sokol Vršovice 240,0 155,0 230,0 625,0 378,13

7. Aulický Antonín/92 107,1 TJ Slovan Frýdlant v Č. 220,0 150,0 250,0 620,0 367,97

_. Sluštík David/78 104,4 KST Holohlavy 270,0 0,0 255,0 0,0 0,00

do 125 kg

1. Drahota Josef/76 117,2 TJ Sokol Nymburk 305,0 235,0 290,0 830,0 479,91

2. Urban Martin/68 118,1 TJ Sokol Nymburk 300,0 190,0 292,5 782,5 451,58

3. Kvarda Rostislav/86 114,3 Sokol Domažlice 305,0 205,0 270,0 780,0 453,96

4. Hamaj Josef/81 121,0 SK Olymp Nový Bor 270,0 230,0 280,0 780,0 447,56

5. Jirout Jaroslav/80 115,8 TJ Slovan Frýdlant v Č. 280,0 190,0 270,0 740,0 429,20

6. Šefl Pavel/73 120,0 Sokol Kamenný Újezd 210,0 200,0 230,0 640,0 367,94

7. Limon Radek/74 114,3 TJ Sokol Vršovice 200,0 185,0 230,0 615,0 357,93

nad 125,0kg

1. Pavlíček Miroslav/63 129,0 TJ Sokol na Mělníce 200,0 160,0 220,0 580,0 328,51

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář