Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostenců v silovém trojboji 2013
VÝSLEDKOVÁ LISTINA | |||||||||
Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji | |||||||||
Juniorů a dorostenců | |||||||||
9.3.2013 Nymburk | |||||||||
p. | jméno | váha | oddíl | dřep | tlak | tah | trojboj | Wilks | |
***Dorostenci*** | |||||||||
do 66 kg | |||||||||
1. | Boháčik Erik/96 | 65,5 | SVK | 140,0 | 90,0 | 180,0 | 410,0 | 323,94 | |
2. | Malovec Dávid/98 | 59,4 | SVK | 150,0 | 75,0 | 145,0 | 370,0 | 318,50 | |
3. | Hostačný Jaroslav/96 | 60,1 | SVK | 115,0 | 65,0 | 125,0 | 305,0 | 259,74 | |
do 74 kg | |||||||||
1. | Kovářík Petr/95 | 69,3 | TJ Spartak Chodov | 190,0 | 120,0 | 180,0 | 490,0 | 370,05 | |
2. | Košík Andrej/95 | 71,8 | SVK | 170,0 | 112,5 | 200,0 | 482,5 | 354,73 | |
3. | Dubský David/97 | 71,2 | TJ Sokol Vranovice | 115,0 | 75,0 | 150,0 | 340,0 | 251,53 | |
do 83 kg | |||||||||
1. | Setnický Erik/95 | 81,5 | SVK | 230,0 | 145,0 | 220,0 | 595,0 | 401,57 | |
2. | Urban Dan/96 | 80,0 | TJ Sokol Nymburk | 145,0 | 110,0 | 185,0 | 440,0 | 300,39 | |
do 93 kg | |||||||||
1. | Kunc Tomáš/95 | 91,1 | Sporting Apis Praha | 190,0 | 110,0 | 245,0 | 545,0 | 345,80 | |
2. | Porteš Adam/95 | 91,0 | TJ Olympia Zlín | 190,0 | 115,0 | 237,5 | 542,5 | 344,43 | |
3. | Svoboda Petr/95 | 90,3 | TJ Olympia Zlín | 195,0 | 132,5 | 192,5 | 520,0 | 331,40 | |
4. | Šticaj Denis/96 | 89,2 | SVK | 180,0 | 100,0 | 195,0 | 475,0 | 304,62 | |
5. | Štrebl Tomáš/97 | 87,5 | SKST Litvínov | 90,0 | 90,0 | 110,0 | 290,0 | 187,89 | |
do 120 kg | |||||||||
1. | Šubrt Petr/95 | 97,0 | KST Kuřim | 255,0 | 150,0 | 210,0 | 615,0 | 379,02 | |
2. | Czédl Filip/96 | 109,6 | SVK | 210,0 | 135,0 | 215,0 | 560,0 | 329,95 | |
3. | Gyori Daniel/97 | 109,8 | SVK | 200,0 | 120,0 | 210,0 | 530,0 | 312,06 | |
***Juniorky*** | |||||||||
do 57 kg | |||||||||
1. | Hyblerová Kateřina/91 | 56,4 | TJ Sokol Nymburk | 112,5 | 62,5 | 115,0 | 290,0 | 339,33 | |
do 63 kg | |||||||||
1. | Jurčíková Iveta/92 | 63,0 | SVK | 145,0 | 107,5 | 150,0 | 402,5 | 432,29 | |
2. | Trexlerová Kristýna/91 | 57,5 | TJ Viktoria Bohumín | 100,0 | 52,5 | 107,5 | 260,0 | 299,65 | |
3. | Šperková Tereza/91 | 63,0 | TJ Sokol Nymburk | 100,0 | 52,5 | 107,5 | 260,0 | 279,24 | |
do 84 kg | |||||||||
1. | Koutňáková Martina/90 | 73,7 | Sokol Pohořelice | 195,0 | 115,0 | 170,0 | 480,0 | 461,42 | |
***Junioři*** | |||||||||
do 66 kg | |||||||||
1. | Juříček Tomáš/92 | 66,0 | TJ Lokomotiva Krnov | 200,0 | 147,5 | 220,0 | 567,5 | 445,60 | |
2. | More Jan/93 | 64,2 | Powerlifting Klatovy | 175,0 | 132,5 | 230,0 | 537,5 | 431,88 | |
do 74 kg | |||||||||
1. | Hoza René/93 | 74,0 | TJ Sokol Těškovice | 230,0 | 137,5 | 215,0 | 582,5 | 418,99 | |
2. | Oulehla Josef/92 | 73,5 | SK Fitness Gym Olom. | 200,0 | 132,5 | 232,5 | 565,0 | 408,38 | |
3. | Gyömber Ondřej/90 | 73,1 | SK Zlobr Sedlčany | 195,0 | 162,5 | 197,5 | 555,0 | 402,71 | |
4. | Tomčák Lukáš/91 | 73,6 | TJ Lokomotiva Krnov | 205,0 | 137,5 | 195,0 | 537,5 | 388,13 | |
do 83 kg | |||||||||
1. | Pavliš Tomáš/93 | 81,7 | TJ Olympia Zlín | 270,0 | 157,5 | 290,5 | 718,0 | 483,86 | |
2. | Murárik Marcel/92 | 82,7 | SKST Litvínov | 235,0 | 167,5 | 235,0 | 637,5 | 426,42 | |
3. | Galáš Jaroslav/90 | 82,7 | SVK | 245,0 | 155,0 | 225,0 | 625,0 | 418,06 | |
4. | Vyležik Marek/91 | 80,2 | TJ Sokol Těškovice | 230,0 | 165,0 | 217,5 | 612,5 | 417,48 | |
5. | Vrbický Lukáš/90 | 81,3 | SK Zlobr Sedlčany | 205,0 | 122,5 | 235,0 | 562,5 | 380,19 | |
6. | Černý Artem/93 | 81,3 | SK Power Fit. Ml. Bol. | 200,0 | 130,0 | 230,0 | 560,0 | 378,50 | |
7. | Hejl František/90 | 82,8 | SKST Litvínov | 162,5 | 100,0 | 200,0 | 462,5 | 309,18 | |
8. | Kurka Dominik/94 | 81,6 | TJ Sokol Vranovice | 145,0 | 117,5 | 190,0 | 452,5 | 305,17 | |
do 93 kg | |||||||||
1. | Kronovetr Tadeáš/93 | 86,5 | KST Jihlava | 282,5 | 180,0 | 280,0 | 742,5 | 484,04 | |
2. | Moravec Jan/93 | 92,2 | TJ Sokol Nymburk | 250,0 | 145,0 | 240,0 | 635,0 | 400,56 | |
3. | Turek Tomáš/94 | 92,5 | TJ Viktoria Bohumín | 255,0 | 150,0 | 215,0 | 620,0 | 390,48 | |
4. | Buchtik Petr/91 | 88,0 | TJ Lokomotiva Krnov | 235,0 | 142,5 | 230,0 | 607,5 | 392,38 | |
do 105 kg | |||||||||
1. | Novák Tomáš/90 | 103,5 | Sporting Apis Praha | 290,0 | 210,0 | 300,5 | 800,5 | 480,78 | |
2. | Kmeťo Samuel/91 | 104,1 | SVK | 260,0 | 155,0 | 230,0 | 645,0 | 386,61 | |
3. | Kabyl David/90 | 102,5 | SK Zlobr Sedlčany | 262,5 | 135,0 | 215,0 | 612,5 | 369,22 | |
4. | Paukner Jan/93 | 96,6 | SK Zlobr Sedlčany | 172,5 | 185,0 | 212,5 | 570,0 | 351,92 | |
5. | MojžíšTomáš/93 | 93,9 | TJ Autobrzdy Jablonec | 190,0 | 137,5 | 210,0 | 537,5 | 336,15 | |
do 120 kg | |||||||||
1. | Sobotka Filip/93 | 106,1 | KST Jihlava | 340,0 | 215,0 | 310,0 | 865,0 | 515,02 | |
2. | Kozák Martin/90 | 112,5 | TJ Sokol Nymburk | 302,5 | 200,0 | 305,0 | 807,5 | 472,06 | |
3. | Uher Pavel/94 | 118,8 | KST Kuřim | 305,0 | 185,0 | 265,0 | 755,0 | 435,11 | |
4. | Pospíšil Radek/93 | 109,5 | SKP Sport Děčín | 270,0 | 165,0 | 275,0 | 710,0 | 418,40 | |
5. | Čech Michael/94 | 111,0 | TJ Sokol Vranovice | 190,0 | 140,0 | 230,0 | 560,0 | 328,66 | |
6. | Turk Pavel/91 | 106,2 | TJ Autobrzdy Jablonec | 195,0 | 142,5 | 205,0 | 542,5 | 322,90 | |
nad 120 kg | |||||||||
1. | Liška Václav/92 | 124,0 | Fitness Velké Opatovice | 325,0 | 175,0 | 290,0 | 790,0 | 450,93 | |
2. | Toman Petr/90 | 125,3 | SK Zlobr Sedlčany | 240,0 | 262,5 | 240,0 | 742,5 | 422,93 | |
3. | Pilík Tomáš/90 | 120,8 | SK Zlobr Sedlčany | 230,0 | 207,5 | 240,0 | 677,5 | 388,89 |