Pelhřimovský oddíl druhým nejúspěšnějším v ČR
14. 1. 2009
Oddíl získal druhé místo v hodnocení, podle zisku bodů na mistrovských soutěžích
a mezinárodních soutěžích IPF. Je to veliký úspěch o který se postarali všichni
závodníci, především Hana Štěchová, Václav Primus, Josef Máška a další.
HODNOCENÍ ODDÍLŮ PODLE BODOVÉHO HODNOCENÍ
NA MISTROVSKÝCH A MEZINÁRODNÍCH SOUTĚŽÍCH
V ROCE 2008
1. Sokol Nymburk 794
2. TJ Spartak Pelhřimov 229
3. TJ Autobrzdy Jablonec 201
4. SK Kuřim 198
5. TJ Sokol Praha Vršovice 194
6. Colbert club SSK Vítkovice 182
7. TJ Sokol Těškovice 156
8. TJ Svitavy 156
9. TJ Lokomotiva Krnov 152
10. TJ Sokol Vejprnice 145
11. TJ Sokol Lanžhot 137
12. TJ Olympia Zlín 134
13. TJ Spartak Rokytnice 132
14. TJ Sokol Pohořelice 128
15. KST FC Příbram 124
16. TJ Spartak Chodov 123
17. SK Factory Gym Litvínov 118
18. Sokol na Mělníce 116
19. Sokol Rosice 116
20. TJ Sokol Jemnice 114
21. SK Olymp Fit Novy Bor 112
22. SK; Power Fit. M.Boleslav 109
23. Sokol Domažlice 106
24. TJ Slovan Frýdlant v Č. 97
25. TJ Auto Škodad M. Boleslav 95
26. TJ Sokol Praha Žižkov 89
27. SK ST Lednice 76
28. KST Jihlava 73
29. TJ Kaučuk Kralupy 73
30. Sokol Vranovice 72
31. TJ Baník Meziboří 71
32. SKP Fit Sport Děčín 66
33. TJ Gita Podivín 62
34. PWL Horník Vejprnice 56
35. SK Fenstar Hodějice 56
36. ddíl ST Zbýšov 56
37. Slezan AK-Sprint Opava 54
38. TJ Baník Dobřany 54
39. TJ Sokol Kamenný Újezd 54
40. Sokol Klatovy 51
41. TJ SK Morava Kroměříž 50
42. SK Fitklub Ludvík Praha 48
43. TJ Urtica Kopřivnice 48
44. SK FC Bílina 46
45. TJ Sokol Ústí n. L. 44
46. TJ Lovo. Lovosice 43
47. TJ Zekon Bystř.p H. 43
48. KST Holohlavy 43
49. Sokol Kramolná 41
50. KST TOTZI Klášterec 37
51. TJ Viktorie Bohumín 37
52. TJ Baník Sokolov 33
53. Physic fitness Děčín 31
54. Sporting APIS Praha 31
55. KKaST TJ Třebíč 30
56. KST FC Bílina 28
57. TJ Sokol Plzeň-Karlov 28
58. KST Semily 27
59. TJ Lanškroun 24
60. Fitness club JAŘEST Cheb 24
61. TJ Spartak Uherský Brod 24
62. TJ Lokomotiva Turnov 24
63. TJ Kulturistika Ústí. n. O. 23
64. LKM Plzeň 23
65. Olympie Březová 21
66. TJ Spartak Letohrad 20
67. J+M Kadaň 19
68. KST Dobříš 19
69. SK Fitness Gym Olomouc 19
70. TJ CST Atlantic Čáslav 13
71. SKP PSJ Union Praha 12
72. SK Siko Znojmo 12
73. Sokol Modřice 9
74. TJ TZ Rakovník 4
75. SK ISŠT Mělník 0
76. KST M klub Roudnice 0
77. Sokol Zlín 0